Sügis koputab uksele

Hommikud on juba kargemad ja ähmastatud paksu uduga, millest kumavad läbi vaid kolletuvad puulehed ja kirkad punased pihlakamarjad. Õhtud lähevad juba üha varakumalt kottpimedaks ja tähtede vaatlemiseks ei pea enam kohvi termosega kaasa tegema. Sügis koputab uksele.

Harakaloomingul on olnud väga tegus suvi: pea kõigis Eestimaa nurkades on erinevatel laatadel käidud. Kohtasime pälju toredaid inimesi ja väisasime palju ägedaid üritusi. Meie esimene laatasid ja festivale täis suvi on seljataga, kuid meie hoog ei ole kaugeltki raugenud, hoopis vastupidi! Aasta pole aga ka veel kaugeltki läbi, sest ees on kirev sügis sügislaatadega ja kaunis jõuluaeg.

Kuna tasapisi jäävad päikselised ja suviselt soojad päevad aina harvemaks, siis on Harakad taas näppudele valu andnud, sest kirev villasoki-aeg on lähenemas. Kes tunneb, et just nüüd on õige aeg sooja talvevarustuse stressivabaks eelkogumiseks, siis Harakalooming on siinkohal parim abiline.

Kui aga suvi veel hinges istub, siis leiab meie valikust ka endiselt suviseid lille ja liblikate motiividega pitsilisi ehteid, sukki ja õhukesi õlasalle, mis hoiavad sügismasenduse kaugele eemale.

Kohtume laadal!

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.