Meie lugu

Harakaloomingu seltskonda ühendab armastus käsitöö vastu. Sellest armastusest kasvaski välja mõte Harakaloomingu asutamiseks. Meie soov on, et hoole ja meisterlikkusega tehtud praktiline käsitöö jõuaks selle õige inimeseni. 
Eesti traditsiooniline käsitöö on lihtsalt nii kaunis ja peen, et on, mida väärtustada. Igasse meie tootesse on selle loomisel sisse puhutud hing ja need on tehtud armastusega. Kasutame erinevaid materjale parima tulemuse saavutamiseks. Võimalusel eelistame alati ka eestimaist toorainet.
Meie valikust leidub vajalikku nii enesele kui ka kingiks kallitele. Meil on valikus nii kodukaunistamiseks vajalikku kui ka nt mänguasju ning tarbeesemeid pisematele ja rõivaesemeid ja aksessuaare täiskasvanutele. Mis täpsemalt meie valikus hetkel peitub, seda näeb meie veebipoest, sest masstoodangut me ei tee ja selle tõttu on ka paljud esemed ainueksemplarid.
Lisaks on meile südamelähedane ka taaskasutus ja soovime anda oma panuse ning seeläbi säästa loodust. Hetkel leiab meie tootevalikust taaskasutusmaterjalidest ehteid, sokinukke ja kuuseehteid. Tulevikus lisandub Harakaloomingu veebipoodi ja tootevalikusse kindlasti veelgi rohkem taaskasutusmaterjalidest tooteid.
Meie kaup vahetub pidevalt, iga ese on käsitööna valminud ja ainulaadne. Tihtipeale tundub, et ka endal on olemas vajalikud oskused, et kududa kindaid või sokke, kuid kiires igapäevas lihtsalt ei jõua tegelikult millegi valmis tegemiseni. Siin saamegi meie aidata ja pakkuda alternatiivi kiirele elule aeglasema moe ja mänguasjade näol.