Jõuluootus hakkab taas hinge pugema

Naerusui ja vilkalt kihutavad punased tegelased ühest ilmaotsast teise, vahepeal istuvad siin või seal aknalaual ja maalivad, keeleots suunurgast väljas, midagi märkmikusse. Hetk hiljem pistavad pahurale toakõutsile suunurka kassimaiuse, altkäemaksuks või nii.

Kõik virkamad päkapikud on juba põhjamaalt laiali valgunud ning teevad kärmet luuretööd. Ka venivillemitest päkapikud ei ole enam kaugel. Kaasa on toodud värskelt köidetud luure-märkmikud ja nad on hambuni relvastatud pastakatega- et saaks ikka kõik vead, aga eriti head, üles kirjutatud. Loomulikult on kohalikes varustuspunktides juba kohal kommikotid ja peagi saabuvad lisaks neile ka mandariinid. Mida rohkem jõulude poole, seda enam võid märgata silmanurgas kogu aeg sellist kerget punast virvendust. Need on päkapikud, kes kasutavad sinu pimedat nurka ära ja muudavad selle tahes tahtmata punaseks.

Harakalooming on tihedates koostöösidemetes jõuluvana ja tema toredate käsilastega. Kõik puuduvad jõulusussid, ükskõik kas kõige moodsama kõvera ninaga või hoopis harilikumad ümara ninaga, tulevad harakaloomingu osavnäppudelt. Loomulikult leiab meie juurest ka selle, mis veel kuuse alt kingipakist puudu.

Jõuluõhtuni on veel aega, aga ei tasu ju oma armsamatele kingisoetamist jätta viimasele hetkele, jõulumöllu, mis tormab ja ei näe enam märgata. Harakaloomingut ei peagi väga kaugelt otsima, tuleme ise sinu kodu juurde laadale. Pead meid vaid märkama. Kohtume jõululaadal!

Et teada, kus laadal me järgmisena osaleme hoia silma peal meie facebookil: https://www.facebook.com/harakalooming/  Kõik päkapikud juba like`vad!

012 004

 

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.