Kevadkoristuse viljad

Aknatagune varakevad on heitliku meelega ja petlikult meelitav. Kuid kindel on see, et ega see kevad kaugel ei ole. Alustasime meiegi kevadkoristusega varem, et ise julgelt peale hakates ka kevad ise kiiremini kohale kutsuda. Meie koduleht ja veebipood läbis väikese kraamimise ja uuenduskuuri ning sai selga uuema rüü.

Palju uusi tooteid sai veebipoodi üles. Muu hulgas leiab toredaid kevadisemaid sõrmedeta kindaid nii väiksematele kui ka suurematele. Lisaks sõrmedele tahaksid päikest kiigata ka sääred. Ehk aitavad pitsilised säärised, et kevadpäike saaks aukudestki sisse piiluda, samas külmasõrmi eemal hoides?

Lisaks on kevad alati tervitamas erilisel hulgal uusi ilmakodanike! Katsikukingiks leiab pisemaid ja suuremaid heegeldatud mänguasju ja kaisukaid. Lisaks leiab ka mõnusatest ja beebisõbralikest materjalidest beebikomplekte. Meie valikust leiab ka pisikesi seelikuid ja lühikesi pükse alates 68cm suurusest.

Kiika meie poodi ja ehk on seal ootamas täpselt see, mida igatsed oma selleaastaseks kevadekuulutajaks!

Et meie uudistega paremini kursis olla, tasub kindlasti märkida meeldivaks meie Facebooki leht ja olla selle jälgijaks – https://www.facebook.com/harakalooming

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.