Tegimegi ära! Uus veebipood on Teie ees!

Esitleme uhkusega oma uut veebipoodi. Tooteid lisandub kogu aeg juurde ning parandus- ja korrastustööd veel kestavad. Sellest hoolimata oleme nüüd nii kaugel, et saime selle poe avalikult üles panna. Sa kindlasti ei kahetse, kui heidad pilgu meie poodi.

Sügis on oma kõige kaunimas pidurüüs ja ega jõuludki ole enam kaugel. Õdusad ja armastusega tehtud soojad mütsid- kindad on aeg välja otsida ja miks mitte ka uued soetada. Harakaloomingu hulka kuuluvad kaunid tihedamustrilised või pitslised kindad, mütsid, säärised, sokid, põlvikud, sukad ja veel nii mõndagi muud kaunist ja eriilmelist. Kõik on muidugi käsitöö ja hingega tehtud. Killuke meistri hinge igas esemes. Meie tooted ei ole kindlasti masstoodang ja vahetuvad pidevalt. Iga ese on eriline ja ainulaadne.

Eriti uhked oleme kindlasti oma Haapsalu sallide ja Haapsalu sallist inspireeritud varrukate üle.

Väga südamelähedane on meile ka taaskasutus. Hetkel võib meie tootevalikust leida ka näiteks erikujulisi kaltsuvaipu. Me usume, et see on hea võimalus anda riietele uus elu. Lapsepõlvest on meeles kuidas maal vanaema juures sai ikka põrandal istutud ja kirevaid kaltsuvaipu imetletud. Triipude imetlemise juurde kuulusid ka nostalgiahõngulised äratundmishetked. Üks triip oli tehtud vanast öösärgist ja teine ehk vanaema kunagisest pidukleidist.

Teine toode, mis meie tootevalikus on taaskasutusmaterjalidest, on plastpudelitest ja nööpidest tehtud kõrvarõngad. Värvilistest plastpudelitest saab nägusad kõrvarõngad ja plastik jätab mulje nagu oleks ta klaasist. Erinevus seisneb muidugi selles, et plastik on tunduvalt kergem. Selleks, et tuul kõrvarõngaid minema ei viiks, tasakaalustavad ja kaunistavad kerget plastpudelit pärlid ja nööbid.

Tulevikus leiab meie tootevalikust kindlasti veelgi enam taaskasutusmaterjalidest tooteid.

 

 

Juba õige pea võib meid leida ka erinevatelt jõuluturgudelt ja laatadelt. Kui soovid meie valikuga tutvuda just nimelt jõululaadal, siis tasub meie blogil silm peal hoida, sest anname oma käimistest ka siin kindlasti teada.

Nüüd aga ruttu meie uut ja armastusega tehtud veebipoodi kaema!

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.