3. Advendil Telliskivisse!

Jõuluootus ja jõululootus suudavad võita ka vihmasemama ilma. Kuigi väljas ehk ei ole nii külm, et kutsuks ostma sooje sokke või kindaid, siis on heaks lahenduseks ometi kätised või säärised ning soojad peapaelad, mida meie armsast poest leida võib. Kindlasti aga ei saa see tali ka igavesti sinna pilvevallide taha jääda ning kui ta üks kord tuleb, siis tasub valmis olla!

Eelmisel nädalal käis Harakalooming oma esimeles jõululaadal Tartus. Sellel nädalal, täpsemalt juba homme oleme me Tallinnas Telliskivi kirbuturu VI käsitöö-, disaini- ja kunstilaadal. Tule meid vaatama ja leia oma kingikotti just see, mida vaja. Meie juures saab maksta kaardiga.

Meil on kaasas tore vlik kootud sooje peapaelu ja kauneid lastesokke ja -põlvikuid. Kellel veel jõulupeod ja ballid tulemas leiab meie juurest kauneid ja õhulisi haapsalu salle, haapsalu salli mustriga õlasalle ja haapsalu salli mustrites booleroid, mis tantsuhoos seljast minema ei libise. Meie juurest võid leida ka mõnusa vaiba kuusealla. Kõik meie tooted on ikka käsitsi hoole ja armatusega tehtud.

Näeme juba homme, kolmandal advendil Telliskivis!

 

DSC_0185 DSC_0187 DSC_0195 DSC_0004 DSC_0196

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.